Funky Flavors Sweet Irish Cream 50ml- saldintas aromatas, karamelės, sausainių ir šokolado skonio

3,50 €
Su PVM

„Funky Flavors“ yra be cukraus, be riebalų, intensyvūs ir labai koncentruoti gryno maisto skoniai. Puikiai tinka baltymų papildams, naminiams baltymų batonėliams, ledams, kokteiliams, jogurtams ir pieno desertams gaminti. Koncentruoti aromatai puikiai tinka suteikti intensyvų, natūralų skonį ir aromatą.

Saldintas intensyvus likerio skonis.

Kiekis
Išparduota, laukite papildymo

Funky Flavors "Sweet Irish Cream" - saldintas intensyvus likerio aromatas su pastebima saldžia pieno nata ir kakavos elementais. Skirtas baltymų batonėliams, ledams, dietiniams kokteiliams ir pieno desertams gaminti, taip pat pyragams papildyti.

Funky Flavors pasižymi dideliu tirpumu dėl to, kad juose nėra riebalų, jie gerai derinami su skysčiais ir puikiai tinka kaip priedas prie baltymų papildų.

Funky skoniai:

be cukraus ir be dirbtinių saldiklių

be riebalų

greita, paprasta naudoti.

intensyvus natūralus skonis

didelis našumas

gerai tirpsta vandenyje

tikslus aplikatorius su pipete, skirtas dozuoti lašui

Jei norite pridėti skonio, pvz., prie pyrago ar kito patiekalo, kurį reikia ilgai termiškai apdoroti, atlikite tai paskutiniame etape, pridėdami jį, pavyzdžiui, prie glaisto

Grynasis tūris: 50ml

Sudėtis: aromatinių medžiagų mišinys, propilenglikolis E1520 (lakiųjų skonio nešiklis), sukralozės saldiklis

Alergenai: gali būti riešutų, sojos ir žuvies

Dėmesio! Labai koncentruotas produktas, netinka tiesiogiai vartoti be išankstinio skiedimo.

Maistinė vertė: Maistui naudojamoms kvapiosioms medžiagoms netaikomas reikalavimas pateikti privalomą maistingumo deklaraciją pagal Europos Parlamento ir Tarybos (ES) Nr. 1169/2011 reglamentą. Atsižvelgiant į nedidelę kiekybinę gatavo produkto dalį, jis nesuteikia didelės maistinės vertės paruoštiems vartoti produktams.

Specifiniai Kodai

Funky Flavors Sweet Irish...

3,50 €