• Naujiena

Ciao Carb ProtoPasta, Tagliatelle baltyminiai makaronai, 60% baltymų

2,95 €
Su PVM

Didelis baltymų kiekis (60 g baltymų / 100 g makaronų), mažai angliavandenių 14,2 g/100g), didelis ląstelienos kiekis (8 g) ir, svarbiausia, skanu kaip ir bet kokie itališki makaronai - tai „Protopasta“ iš „CiaoCarb“, puikūs makaronai. Tinka žmonėms, laikantiems mažai angliavandenių, baltymų ar mažai glikemijos turinčių dietų.

Kiekis
Turime sandėlyje

Ciao Carb! [italų kalba: „Sudie angliavandeniai!“] - tai italų daug baltymų makaronų kūrėjo vardas ir šūkis. Nenuostabu, kad būtent italai nusprendė patenkinti makaronų mėgėjų lūkesčius ir sukurti makaronų skonio ir makaronų konsistencijos produktą, tačiau vietoj miltų jis gaminamas iš baltymų mišinio, kuriame:

- mažai angliavandenių (tik 14 g angliavandenių), todėl jis apsaugo nuo insulino kiekio kraujyje šuolių, kurie atsiranda valgant tradicinius makaronus ir yra atsakingi už alkio priepuolius.

-  daug baltymų (iki 60 g baltymų!),

-  daug skaidulų (8 g - daugiau nei dvigubai daugiau skaidulų nei tradiciniai makaronai)

-  žemas glikemijos indeksą, dėl kurio jis ilgiau suteikia sotumo jausmą ir palaiko svorio metimo ar svorio palaikymo tinkamu lygiu procesą

-  puikiai tinka visuose receptuose, kuriuose naudojami makaronai.

„CiaoCarb“ gaminiai pasižymi ne tik puikiu skoniu, bet ir aukšta naudojamų ingredientų kokybe, jų kepimui nenaudojami skonio stiprikliai, konservantai ar dirbtinės spalvos, o makaronai kepami tradiciniu būdu.

Grynasis svoris: 100g

Sudėtis: kviečių baltymai (GLUTENAS), kvietiniai miltai (GLUTENAS), SOJOS baltymų izoliatas, vištų kiaušinių baltymai (5%), išrūgų baltymai (PIENAS), žirnių baltymai, kviečių skaidulos (GLUTENAS), stabilizatorius: guaro derva E412

Alergenai: produkte yra sojos, glitimo, kiaušinių ir kviečių. Įmonė perdirba pieną ir riešutus.

Gamintojas: pagamintas Italijoje, FOODITALIA15 minučių dideliame pasūdytame vandenyje

Specifiniai Kodai

Ciao Carb ProtoPasta,...

2,95 €