Funky Flavors Sweet Malaga 50ml - saldus aromatas be cukraus ir be riebalų

3,53 €
Su PVM

„Funky Flavors“ yra be cukraus, be riebalų, intensyvūs ir labai koncentruoti gryno maisto skoniai. Puikiai tinka baltymų papildams, naminiams baltymų batonėliams, ledams, kokteiliams, jogurtams ir pieno desertams gaminti. Koncentruoti aromatai puikiai tinka suteikti intensyvų, natūralų skonį ir aromatą.

- Malagos ledų, romų su razinomis skonis.

Kiekis
Išparduota, laukite papildymo

„Funky Flavors Sweet Malaga“ - Malagos ledų saldintas maistinis aromatas.

Dominuojančios aromatinės natos: razinų, džiovintų slyvų ir romo natos, be alkoholinio aromatinio konteksto, sumaišytos su  saldžių pieno kremų. Aromatas, puikiai tinka pieno produktams, košėms, ledams, sūrio pyragams, pudingui. skirtas baltymų batonėliams, ledams, dietiniams kokteiliams ir pieno desertams gaminti, taip pat pyragams papildyti. Intensyvus likerio aromatas su pastebima saldžia pieno nata ir kakavos elementais.

Funky Flavors pasižymi dideliu tirpumu dėl to, kad juose nėra riebalų, jie gerai derinami su skysčiais ir puikiai tinka kaip priedas prie baltymų papildų.

Funky skoniai:

be cukraus ir be dirbtinių saldiklių

be riebalų

greita, paprasta naudoti.

intensyvus natūralus skonis

didelis našumas

gerai tirpsta vandenyje

tikslus aplikatorius su pipete, skirtas dozuoti lašui

Jei norite pridėti skonio, pvz., prie pyrago ar kito patiekalo, kurį reikia ilgai termiškai apdoroti, atlikite tai paskutiniame etape, pridėdami jį, pavyzdžiui, prie glaisto

Grynasis tūris: 50ml

Sudėtis: aromatinės medžiagos, aromatiniai preparatai, propilenglikolis E1520 (lakiųjų skonio nešiklis), saldiklis sukralozė, etilo alkoholis, alfa-tokoferolio antioksidantas E307.

Alergenai: gali būti riešutų, sojos ir žuvies

Dėmesio! Labai koncentruotas produktas, netinka tiesiogiai vartoti be išankstinio skiedimo.

Maistinė vertė: Maistui naudojamoms kvapiosioms medžiagoms netaikomas reikalavimas pateikti privalomą maistingumo deklaraciją pagal Europos Parlamento ir Tarybos (ES) Nr. 1169/2011 reglamentą. Atsižvelgiant į nedidelę kiekybinę gatavo produkto dalį, jis nesuteikia didelės maistinės vertės paruoštiems vartoti produktams.

Specifiniai Kodai

Funky Flavors Sweet Malaga...

3,53 €