Quest Bar Double Chocolate Chunk baltymų batonėlis dvigubas šokoladas

2,99 €
Su PVM

„Quest Bar“ yra baltymų batonėlis su 100% natūraliais ingredientais. Vienintelis tikrai mažai angliavandenių turintis batonėlis - tik 3 g neto angliavandenių - ir jis pagamintas iš riešutų, o ne iš cukraus

Kiekis
Išparduota, laukite papildymo

Quest Bar yra tokie pat skanūs kaip ir įprasti saldumynai, juose yra kruopščiai parinktų ingredientų, daug baltymų ir skaidulų, kurie suteikia sotumo jausmą, padeda virškinti ir palengvina svorio kritimą.

Quest Bar Double Chocolate Chunk“ plyteles tai:

20 g aukščiausios kokybės baltymų,

baltymai, gauti tik iš išrūgų baltymų izoliato 

kuo mažesnė virškinamų angliavandenių vertė (daugiausia 6 g)

saldumas, gaunamas iš stevijos, eritrito ar sukralozės - tik natūralios kilmės saldikliai

vienoje juostoje net 15 g skaidulų

nėra želatinos

nėra glicerino

nė gramo sojos baltymų

nulis užpildų

nėra įprastų alergenų - glitimo, sojos, kiaušinių

Grynasis svoris: 60g

Sudėtis: Baltymų mišinys (pieno baltymų izoliatas, išrūgų baltymų izoliatas (iš pieno)), tirpus kukurūzų pluoštas, migdolai, vanduo, eritritas, šokoladas be cukraus, šarminė kakava, natūralus skonis, kakavos sviestas, jūros druska, saulėgrąžų lecitinas, glikozidų saldiklis steviolis.

Alergenai: migdolai ir pieno ingredientai.

Maistinės vertės 1 barui (60 g): energinė vertė 775 kJ / 185 kcal, 6,6 g riebalų (įskaitant sočiąsias riebalų rūgštis 2,2 g), 11 g angliavandenių (įskaitant cukrų 0,9 g, 7,2 g eritrito), 14 g skaidulų, 20 g baltymų, 0,63 g druskos

Maistinės vertės 100 g: energinė vertė 1292kJ / 309kcal, 11g riebalų (įskaitant sočiąsias riebalų rūgštis 3,7g), 19g angliavandenių (įskaitant 1,6g cukrų, 12g eritrito), 23g skaidulų, 33g baltymų, 1,0g druskos

Gamintojas: JAV pagamintas „Quest Nutrition, LLC“

„Quest“ baruose rasite tokių ingredientų kaip:

Išrūgų baltymų izoliatas - laikomas geriausiu prieinamu ir greičiausiai virškinamu (kelias minutes!) Baltymų šaltiniu, turinčiu nuostabų aminorūgščių profilį, kuris suteikia organizmui vertingų baltymų, kurie padidina raumenų masę, palaiko riebalų nuostolius ir padidina organizmo atsparumą. Tai yra vienas iš brangiausių baltymų, daug kartų brangesnis už sojos baltymus.

Pieno baltymų izoliatas - aukščiausios kokybės pieno baltymai, lėtai virškinami, be laktozės ir be cholesterolio. Skirtingai nei želatina, naudojama kituose baruose kaip baltymų užpildas, pieno baltymų izoliatas turi pilną aminorūgščių profilį ir yra visiškai virškinamas baltymas. Svarbu žmonėms, kuriems rūpi liekna figūra, be kita ko, yra pieno baltymų izoliato CLA (linoleno rūgštis), atsakinga už organizme saugomų riebalų kiekio ribojimą.

TJO pluoštas, t. Y. Izomalto-oligo-sacharidai - augalinės kilmės pluoštas, panašus į inuliną, gautą iš cikorijos. Šie pluoštai yra beveik identiški savo skoniu, jie turi tik vieną reikšmingą skirtumą - TJO nedirgina virškinamojo trakto, o tai svarbu žmonėms, turintiems jautrų skrandį.

Be to, migdolai, žemės riešutų sviestas, anakardžiai, tik natūralūs skoniai, stevija, eritritas ir sukralozė.

Specifiniai Kodai

Quest Bar Double Chocolate...

2,99 €