Koska light - kakavinė chalva be cukraus 350g

5,99 €
Su PVM

Originali sezamo chalva be cukraus

Kiekis
Išparduota, laukite papildymo

Klasikinėje chalvoje, išskyrus sveiką sezamą, deja, yra daug cukraus - Kadangi „Light“ chalva neturi pridėtinio cukraus ir yra pasaldinta natūraliais saldikliais - dėl to išsaugomas skanus chalvos skonis ir unikalus švelnumas.

Palyginti su cukrumi saldinta "Koska" chalva,  chalva "light" turi:

10% mažiau kalorijų,

96% mažiau cukraus

Iš sezamo sėklų gaminama sezamo minkštimas, kuris yra chalvos pagrindas ir maždaug pusė jos svorio. Chalva yra klasikinis turkų sezamo delikatesas - sveikose sezamo sėklose gausu vertingų riebalų, vitaminų A, B1, B2, B3 ir B9, taip pat E, P ir H, taip pat antioksidantų ir daug struktūriškai pilnaverčių baltymų - chalva yra turtingesnis baltymų ir kalcio šaltinis nei pienas. Chalvoje esantys vitaminai palaiko nervų ir raumenų sistemos veiklą, gerina atmintį ir gerina odos, plaukų ir nagų būklę.

Sezamų aliejuje, spaustame iš sezamo sėklų, gausu vadinamųjų vitamino T, kuris padidina trombocitų gamybą. Chalvoje esanti linolo rūgštis pasirodė esanti veiksminga mažinant cholesterolio kiekį ir taip sumažinant širdies ir kraujagyslių ligų riziką.

Grynasis svoris: 350 g

Sudėtis: sezamo pasta (57%), saldikliai: maltitolis, sorbitolis, izomaltas; polidekstrozė, kakava (2,9%), emulsiklis E471, saponariae labae radix ekstraktas, vanilės skonis

Maistinės vertės 100 g: 495kcal / 2072kJ, 36 g riebalų (įskaitant 9,7g sočiųjų riebalų), 45 g angliavandenių (įskaitant 1,7g cukraus, 38g poliolių),
13g baltymų, 5,5 g skaidulų, 0,20 g druskos

Specifiniai Kodai

Koska light - kakavinė...

5,99 €