Simply Delish Natural žėlė be cukraus

4,50 €
Su PVM

Veganiška želė „Natural Simply Delish“ yra tinkama keto dietai, veganiška, be cukraus, mažai kalorijų turinti želė be cukraus ir glitimo, pasaldinta tik stevija ir eritritoliu. Pakuotės pakanka paruošti 4 porcijas želė, kurių kiekviena yra tik 6kcal.

Simply Delish Natural žėlė
Kiekis
Išparduota, laukite papildymo

Šviesi vaisių želė yra nuostabus, gaivus desertas - skanus ir labai paprastas, nes norint paruošti želė „Simply Delish“ net nereikia šaldytuvo, ji koncentruosis kambario temperatūroje - nes joje nėra želatinos, tik natūralios želė turinčios medžiagos.

Želė „Delish Delish“ - svarbiausia informacija:

turi mažą GI (glikemijos indeksą)

be cukraus, tinka diabetikams

be želatinos ir bet kokių gyvūninių produktų, tinka veganams ir vegetarams

tinka ketogeninei dietai

be želatinos

be konservantų

jokių dirbtinių dažiklių ar dirbtinių skonių

nėra sintetinių saldiklių

labai mažai kalorijų

mažai angliavandenių

Svoris: 20g

Sudėtis: saldiklis eritritolis, karageninas, citrinos rūgštis, kalio citratas, natūrali spalva (burokėliai, beta karotenas), natūralus skonis (apelsinas), stevijos ekstraktas.

Maistinės vertės vienai paruošto deserto porcijai (1/4 pakuotės turinio 5g + 100ml vandens): 6kcal, 1g baltymų, 4g angliavandenių, 0g riebalų, 0,005g druskos

Gamintojas: JAV pagaminta „Simply Delish“

Laikymas: laikyti sausoje vietoje, apsaugotoje nuo šviesos.

Paruošimas: pakuotė įpilkite į 1/3 puodelio šalto vandens. Įpilkite 1 1/3 verdančio vandens ir išmaišykite. Supilkite į silikoninius puodelius ar formas, atvėsinkite ir padėkite į šaldytuvą, kad susikauptų

Specifiniai Kodai

Simply Delish Natural žėlė...

4,50 €